До события осталось
120 - 120 грн
Купить билет
Присоединяйтесь к нам!
Фильм-концерт: МЕТАLLICA. Cквозь НЕВОЗМОЖНОЕ

Фильм-концерт: МЕТАLLICA. Cквозь НЕВОЗМОЖНОЕ

Киев, «Киевская Русь»
Среда 04 Апреля 2018
19:00
Поделиться с друзьями

Фільм-концерт, завдяки якому ви побуваєте на концерті гурту Metallica. Тріпу, хлопчині, що входить до технічної групи майбутнього концерту, хоч кров з носу, але треба потрапити на концерт. Група скоро буде виступати, але їм не обійтися без таємничого мішка, який з волі випадку виявився у вантажівці Тріпа. На шляху до концерту герой потрапляє як не в одну халепу, так в іншу. Однією з таких перипетій став натовп бунтарів в місті, недалеко від арени з концертом, які ось-ось зіткнуться зі спеціальними військами. Втягнений у живу масу адреналіну, герой стає учасником дивних подій, яким не кожен дасть пояснення.

На території США стрічка "Metallica: Крізь неможливе" дебютувала в прокаті 27 вересня, в день річниці смерті Кліффа Бертона, басиста групи. А вже пізніше, через тиждень показів у кінотеатрах IMAX, фільм пустили в широкий прокат. Фільм-концерт Нимрода Антала став цілою подією, учасниками якого пощастило стати саме відвідувачам кінотеатрів IMAX, де стрічка у 3D форматі виглядала особливо вражаючою. Позитивні відгуки звучали не тільки від шанувальників безпосередньо самої групи, а і від глядачів, які звернули увагу на візуальну частину фільму.

Рішення створити фільм було прийнято самими учасниками групи, про що стало відомо в 2012 році перед їх виступом у Ванкувері. Самі ж учасники групи і вибрали режисером Нимрода Антала, який зняв стрічку "Контроль", яка отримала одну з гілок Каннського кінофестивалю в 2004 році. У "Metallica: Крізь неможливе" режисер вплів шматки, зняті на концерті групи під час виступу у Ванкувері в серпні 2012. Приставка "Крізь неможливе" в назві фільму пішла від однойменної пісні групи альбому 1991 року.