До события осталось
200 - 700 грн
купить билет
Присоединяйтесь к нам!
Dance і місто

Dance і місто

Киев, Bel etage CONCERT CLUB
Суббота 22 Апреля 2017
19:00
Поделиться с друзьями

Легендарний хореографічний колектив, один з перших балетів України, балет А6 на честь свого 20-річного ювілею презентує нову танцювальну виставу "Dance і місто". Ексклюзивна премьєра відбудеться 22 квітня о 19.00 у столичному концерт-клубі Bel Etage(вул. Шота Руставелі, 16а). 

"Dance і місто" - це сучасна історія життя і кохання у великому мегаполісі, відтворена за допомогою платиски та грації. Мова нашого тіла інколи може бути набагато виразніша за слова. А в сучасному світі, коли живого спілкування стає дедалі менше і його замінюють друковані літери на екрані чергового гаджету, можливо саме танець стане чи не єдиним можливим способом зблизитись з партнером, відчути його поряд, почути сердцебиття. Шалений ритм повсякденності, перегони за грошима та статусом, пошуки тимчасових задоволень та сексу стали нормою для мільйонів. Чи зможе одна людина, яка потрапляє в таке середовище, протистояти шаленому тиску, зберегти душевність та відшукати справжні почуття? Саме про такі пошуки і йдеться, а точніше танцюється, у виставі "Dance і місто" від балету А6.

 

Варто зазначити, що це вже не перший досвід артистів саме у хореографічних виставах. Прихильники балету вже мали змогу подивитись вистави: "Ідеальне тіло", "Сильніше пристасті, більше за любов", "А6 на Бродвеї". Також балет А6 відомий своєю співпрацею з багатьма українськими зірками та участю у масштабних концерт в Україні та за її межами.

Легендарний хореографічний колектив, один з перших балетів України, балет А6 на честь свого 20-річного ювілею презентує нову танцювальну виставу "Dance і місто".