До события осталось
60 - 100 грн
Купить билет
Присоединяйтесь к нам!
Choir Smiles. Академический камерный хор «Хрещатик»

Choir Smiles. Академический камерный хор «Хрещатик»

Киев, Дом актера
Среда 28 Марта 2018
19:00
Поделиться с друзьями

Академічний камерний хор «Хрещатик» (Khreschatyk Academic Chamber Choir), професійний, мішаний, мультижанровий камерний хор.
Заснований у квітні 1994 року. Назву отримав на ім'я центральної вулиці Києва.
З 1999 року є закладом культури Київської міської громади.
У грудні 2009 року хору надано статус «академічного».
З січня 2011 року офіційна назва: Академічний камерний хор «Хрещатик».
З 2007 року колектив очолюють: генеральний директор і автор концертних програм Андрій Воїнов та художній керівник і головний диригент Заслужений артист України Павло Струць.

Пріоритетом "Хрещатика" з першого його концерту є виконання музики сучасних українських композиторів, завдяки чому за роки свого існування колектив виконав 3489 творів (на 31.12.2016), у тому числі 1176 прем'єр. Серед них найбільш "масштабні": хорова кантата на слова Ліни Костенко "Ода вічності", композитора Ігоря Щербакова і "Святий Боже" композитора Михайла Шуха. Особливо треба відмітити постановку колективом у 2009 році опери "Золотослов" (для двох хорів, солістів і драматичних акторів) славетного композитора Лесі Дичко.
Композитори залюбки віддають свої твори колективу завдяки «красоті звука, глибокій поетичності і виявленню глибинної драматургії творів", що характеризують його виконавчу манеру.
Тільки за останні два роки в рамках національних фестивалів "Золотоверхий Київ", "Музичні прем'єри сезону" і "Київ Музик Фест", хор виконав 53 світові прем'єри творів сучасних українських композиторів.
Однак колектив цим не обмежується. У його репертуарі різноманітні програми, які належать до скарбниць світової культурної спадщини, від західноєвропейської класики, до сучасних обробок фольклорної і популярної музики.